Eğitimlerimiz

   Left  Right
  Ücretsiz Girişimcilik Eğitimleriseminer-foto1 MC AKADEMİ Eğitim Kurumları, İŞKUR ve KOSGEB Destekli Ücretsiz Girişimcilik Eğitimleri Veriyor.Öncelikle siz değerli mezunlarımıza ve kursiyer adaylarımıza yönelik dersler verilecektir. Girişimcilik Eğitimlerimiz ücretsiz olup katılımcılara ayrıca bir çok olanak sunmaktadır. Eğitimi başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz kendi işlerini kurarken hibe alabilecekler ayrıca projeleri ile kredi desteğinden de yararlanabilecekler.
  Ücretsiz Estetisyenlik KursuFacial Chemical PeelMC AKADEMİ EğitimKurumlarından Alacağınız 4. seviye 1280 saatlik  eğitim ile profosyonel bir estetisyen olacaksınız. İŞKUR  Desteği ile siz değerli kursiyer adaylarımıza sunacağımız Ücretsiz Estetisyenlik kursuna müraacat etmek için acele edin, kontenjanımız sınırlıdır.
  Dünya'da Geçerli Diplomalaritec logoMC AKADEMİ Eğitim Kurumları İngilitere'nin Kalite Standartları ve Sertifikasyon Kurumu ITEC Tarafından Akredite Edildi !!! Başta İngilitere ve Avrupa Ülkeleri Olmak Üzere Tüm Dünyada Geçerli Kuaförlük, Berberlik ve Cilt Bakımı Uzmanlığı (Estetisyenlik)Ustalık Diplomanızı alarak Dünya nın her yerinde dükkanınızı açıp işletebilirsiniz. Akreditasyon Bilgilerine Ulaşmak İçin Tıklayınız... 

  Video Galeri

  No posts were found