CİLT BAKIMI EĞİTİMİ

Cilt Bakımı Eğitimi; MC Akademi İstanbul ve Bursa şubelerinde verilen kapsamlı bir eğitim programıdır. Cilt Bakımı Kursu tamamlandığında MEB onaylı uluslararası sertifika verilir.

Özel Cilt Bakımı Eğitimi Nedir?

Cilt, sağlığını ve güzelliğini devam ettirebilmesi için, yapısı gereği kendini dönem dönem yeniler. Bu yenileme sürecinde en üstteki ölü hücreler dökülür, alttan gelen yeni deri daha sağlıklı ve temiz olur. Fakat ilerleyen yaşlarda cilt kendini yenilemede yetersiz kalır. Bu nedenle, ileriye dönük yenilenme yetersizliğine karşı 25 yaşından itibaren düzenli olarak cilt bakımı yaptırılması gerekir.

Cilt Bakımı; cilt tipine uygun, profesyonel ürünler ile işin uzmanı tarafından genel ideal görülen süreler doğrultusunda uygulanan bakım işlemidir.

Tüm birebir özel eğitimler için standart eğitim süresi 15 saattir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler;

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Öğrenim Belgesi

İş Olanaklarında En Büyük Referans MC Akademi’dir.

Eğitimlerini başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz MEB onaylı, dünyanın her yerinde geçerli sertifika almaya hak kazanır. Kursiyerlerimiz bu sertifika ile kendine işyerleri açabilmektedir. Ayrıca kursiyerlerimize dünyanın her yerinde kliniklerde, hastanelerde, estetik merkezlerinde, otellerde, güzellik salonlarında, SPA merkezlerinde, TV stüdyoları, TV-Sinema setlerinde, sinema setleri, beş yıldızlı oteller, kuaför salonlarında iş imkanı sağlanmaktadır.

Tamamlayıcı Eğitimlerimiz

Tüm kursiyerlerimiz alan derslerine ek olarak hijyen, anatomi, fizyoloji, meslek etiği, iletişim, renk bilgisi, müşteri İlişkileri, girişimcilik, kişisel gelişim, salon yönetimi, iş organizasyonu, iş güvenliği, iktisat, işletme, diksiyon ve zarafet derslerimiz sayesinde kendilerini güzellik sektöründe bir adım öne çıkaracaklardır.

Özel Eğitimler

SİZİ ARAYALIM