KAŞ DİZAYN EĞİTİMİ

Kaş Dizayn Eğitimi; MC Akademi İstanbul ve Bursa şubelerinde verilen kapsamlı bir eğitim programıdır. Kaş Dizayn Kursu tamamlandığında MEB onaylı uluslararası sertifika verilir.

Özel Kaş Dizayn Eğitimi Nedir?

Kaş dizayn, yüz anatomisine uygun, kişinin vizajest yapısıyla örtüşen, kimliklerine uygun ifade değiştirebilen kaş dizayn uygulaması nasıl yapılır?

Kaş tasarımda dikkat edilecek hususlar;

  1. Yüz şekillerine uygun olmalı
  2. İstediği ifadeyi oluşturabilmeli
  3. Kaş ölçümü doğru alınmalı
  4. Kaş alımı
  5. İfadeyi oluşturacak detaylar(ipek kirpik veya boyama)
  6. Yaşına uygun olmalı

Tüm birebir özel eğitimler için standart eğitim süresi 15 saattir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler;

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Öğrenim Belgesi

İş Olanaklarında En Büyük Referans MC Akademi’dir.

Eğitimlerini başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz MEB onaylı, dünyanın her yerinde geçerli sertifika almaya hak kazanır. Kursiyerlerimiz bu sertifika ile kendine işyerleri açabilmektedir. Ayrıca kursiyerlerimize dünyanın her yerinde kliniklerde, hastanelerde, estetik merkezlerinde, otellerde, güzellik salonlarında, SPA merkezlerinde, TV stüdyoları, TV-Sinema setlerinde, sinema setleri, beş yıldızlı oteller, kuaför salonlarında iş imkanı sağlanmaktadır.

Tamamlayıcı Eğitimlerimiz

Tüm kursiyerlerimiz alan derslerine ek olarak hijyen, anatomi, fizyoloji, meslek etiği, iletişim, renk bilgisi, müşteri İlişkileri, girişimcilik, kişisel gelişim, salon yönetimi, iş organizasyonu, iş güvenliği, iktisat, işletme, diksiyon ve zarafet derslerimiz sayesinde kendilerini güzellik sektöründe bir adım öne çıkaracaklardır.

Özel Eğitimler

SİZİ ARAYALIM