KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ

Kişisel Gelişim Eğitimi; MC Akademi İstanbul ve Bursa şubelerinde verilen kapsamlı bir eğitim programıdır. Kişisel Gelişim Kursu tamamlandığında MEB onaylı uluslararası sertifika verilir.

Özel Kişisel Gelişim Eğitimi Nedir?

Kişisel gelişim eğitimi; bireyin kendini tanıması, hangi alanlarda hangi pozisyonlarda olmak istediğini belirlemesi ve buna bağlı olarak da hangi unsurların eksik olduğunu analiz edip kendini amaca yönelik olarak geliştirmesidir. Bu eğitim bireyin sosyal hayatta daha güçlü, etkili ve verimli olmasını sağlar.

Tüm birebir özel eğitimler için standart eğitim süresi 15 saattir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler;

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Öğrenim Belgesi

İş Olanaklarında En Büyük Referans MC Akademi’dir.

Eğitimlerini başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz MEB onaylı, dünyanın her yerinde geçerli sertifika almaya hak kazanır. Kursiyerlerimiz bu sertifika ile kendine işyerleri açabilmektedir. Ayrıca kursiyerlerimize dünyanın her yerinde kliniklerde, hastanelerde, estetik merkezlerinde, otellerde, güzellik salonlarında, SPA merkezlerinde, TV stüdyoları, TV-Sinema setlerinde, sinema setleri, beş yıldızlı oteller, kuaför salonlarında iş imkanı sağlanmaktadır.

Tamamlayıcı Eğitimlerimiz

Tüm kursiyerlerimiz alan derslerine ek olarak hijyen, anatomi, fizyoloji, meslek etiği, iletişim, renk bilgisi, müşteri İlişkileri, girişimcilik, kişisel gelişim, salon yönetimi, iş organizasyonu, iş güvenliği, iktisat, işletme, diksiyon ve zarafet derslerimiz sayesinde kendilerini güzellik sektöründe bir adım öne çıkaracaklardır.

Özel Eğitimler

SİZİ ARAYALIM