KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ

Kişisel gelişim, bireyin kendini tanıması, hangi alanlarda hangi pozisyonlarda hangi pozisyonda olacağını belirlemesi ve buna bağlı olarak da hangi durumlar eksik olduğunu analiz edip...

Paylaş

Özel Kişisel Gelişim Eğitimi Nedir?

Kişisel gelişim, bireyin kendini tanıması, hangi alanlarda hangi pozisyonlarda hangi pozisyonda olacağını belirlemesi ve buna bağlı olarak da hangi durumlar eksik olduğunu analiz edip kendini bu durumda geliştirmesidir. Bu şekilde de bireyin sosyal hayatta daha güçlü, etkili ve verimli olmasını sağlar.

Tüm birebir özel eğitimler için standart eğitim süresi 15 saattir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler;

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Öğrenim Belgesi

İş Olanaklarında En Büyük Referans MC Akademi’dir.

Eğitimlerini başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz M.E. B. Onaylı, Dünyanın her yerinde geçerli sertifika almaya hak kazanır. Kursiyerlerimiz bu sertifika ile kendine işyerleri açabilmektedir. Ayrıca kursiyerlerimize dünyanın her yerinde kliniklerde, hastanelerde, estetik merkezlerinde, otellerde, güzellik salonlarında, SPA merkezlerinde, TV stüdyoları, TV-Sinema setlerinde, sinema setleri, beş yıldızlı oteller, kuaför salonlarında iş imkanı sağlanmaktadır.

Tamamlayıcı Eğitimlerimiz

Tüm kursiyerlerimiz alan derslerine ek olarak hijyen, anatomi, fizyoloji, meslek etiği, iletişim, renk bilgisi, müşteri İlişkileri, girişimcilik, kişisel gelişim, salon yönetimi, iş organizasyonu, iş güvenliği, iktisat, işletme, diksiyon ve zerafet derslerimiz sayesinde kendilerini güzellik sektöründe bir adım öne çıkaracaklardır.

İlk Yorumu Siz Gönderin!

Yorum gönderin

Diğer Özel Eğitimlerimiz

SİZİ ARAYALIM