Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial; cildin problemlerine yönelik tüm işlemleri tek seansta sunan cihazlı bir cilt bakım tekniğidir. Birden fazla cilt problemi olan, ya da tek seferde her açıdan etkili ve verimli bir cilt bakımı yaptırmak isteyen kişilerce tercih edilir.

Hydrafacial Uygulaması;

Cilt yenileme

Cildi toksinlerinden arındırma

Akne ve leke tedavisi

Kırışıklık Tedavisi

Yağlı Cilt Problemleri

İçin uygundur. Cildinizdeki problemleri tedavi etmenin yanı sıra cildi korur. Sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm verir. Cildi tahriş etmez. Tüm cilt tipleri için uygundur ve hiçbir yan etkisi yoktur.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial uygulaması ortalama 20 dakika süren, acısız bir işlemdir. Uygulama aşamasında ilk olarak cilt vakumla temizlenir ve gözenekler açılır. Daha sonra cilt tipinize uygun olarak cihazlı bir peeling işlemi yapılır. Peeling işleminin ardından radyofrekans başlığı ile cilt problemine yönelik farklı farklı serumlar uygulanır. Cilt etkili bir şekilde nemlendirildikten sonra sivilceler için mavi, kırışıklıklar için kırmızı led terapi uygulanır. Son olarak cihazın buz başlığı, ardından sıcak radyofrekans başlığı ciltte gezdirilir ve cilt şoklanır. Böylece cilde uygulanan serumlar ve vitaminler aktive edilir.Birkaç seans sonunda cilt problemlerinde gözle görülür bir azalma meydana gelir.

Hydrafacial Kaç Seans Uygulanır?

Birer hafta ara ile, ortalama 4- 6 seans uygulanır.