Lalisa Manoban Saç Stili

Giyim tarzı ve özellikle saçlarıyla genç kızların ikonu haline gelen Lalisa Manoban hakkında kısa bir bilgi sunacağız. Blackpink Lisa olarak da bilinen ünlü ikon yıldızlardan olan Lalisa Manoban müzikteki başarısıyla birlikte görünüşüyle de dikkat çekiyor. Onu birbirinden farklı stil tarzıyla tanıdık. Lalisa 27 Mart 1997 yılında Bangkok Tayland’da dünyaya gelmiş. Boyu 1.66, kilosu ise 46. Gerçek ismi Pranpriya ancak daha sonra Lalisa olarak değiştirdi.

Onun birden çok lakapları bulunuyor. Bunlardan bazıları şöyle; Blackpink Lisa, Flying Lisa, Lalice, Limario, Lisa Oppa… Lalisa’nın annesi Chitthip Brushchweiler medyayla ilgileniyor. Kızıyla gurur duyuyor çünkü kızının şarkıcı olmasını hep istemiş.

Annesi Lalisa’daki yeteneği keşfedince onu bir dans okuluna göndermiş. Ardından şarkı yarışmalarına katılmış. Henüz 12 yaşındayken We Zaa Cool isimli bir dans grubunda yer almış. 2010 yılında YG Entertaimnet şerketinin seçimlerine katılarak şirketin üyesi olmayı başarmış. Henüz 14 yaşındayden şirketin başarılı ismi haline gelmiş.

Lalisa 19 yaşına geldiğinde ise Blackpink üyesi olmuş. İlk single albümleri Square One kısa sürede ilgi odağı olmuş. Gerek saç sitili, gerekse giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Lalisa dünyada en çok takip edilen, izlenilen ünlü isimler arasında yer alıyor.

Lalisa Manoban kendisine çok yakışan perçemleriyle dikkat çekiyor. Öyle ki genç kızlar kuaföre gittiklerinde “Lalisa perçemi” şeklinde saçlarını biçimlendiriyorlar. Çıkardığı her albüm sonrası yeni saç rengi ve imajıyla hayranlarının karşısına çıkıyor. Genç şarkıcı daha çok lob kesim, ikiz örgüler, at kuyruğu gibi modelleri kullanıyor. Perçemlerinden ise hiç vazgeçmiyor.

Saçlarında ise her rengi uygulayan Lalisa, gri, bakır, kahverengi, karamel,  küllü kahve, küllü koyu kumral, kızıl, koyu kahve… gibi renkleri sıklıkla kullanmış.

Eğer, saçlarınızı değiştirmek istiyorsanız Lalisa Manoban’ın sürekli değişen saç stilini takip edebilirsiniz.

Güzellik sektöründeki tecrübesiyle iş sahibi olmak isteyen öğrenci, üniversite mezunu ve ev kadınlarına kaliteli eğitim sunarak onların hayatını şekillendiren MC Akademi’ye gelerek kuaförlük, protez tırnak, kalıcı makyaj… gibi alanlarda eğitim alabilirsiniz. Sınav sonucunda MEB onaylı belgenizle ülkenizde veya dünyanın herhangi bir ülkesinde çalışabilir veya iş yeri açabilirsiniz.